Kniha návštěv

Datum 25.11.2014

Vložil Romana

Titulek pozvánky - informace k výletům...

Odpovědět

Děkuji Všem nadšencům, kteří se o svůj volný čas dělí na schůzkách a výletech s našimi dětmi :-) a za rodiče prosím - navrhuji , připište vždycky do pozvánky k výletu i kontakt na sebe, jako to teď na Dárkování udělal Čolek. Budu si pak rodičovské volno, které mi dáváte užívat o to víc. Díky R.

Datum 06.06.2014

Vložil Radovan Muf

Titulek jen dotaz

Odpovědět

zdravím současné vedení oddílu, o tom, že oddíl funguje vím moc dobře, všechno sleduji. jen se ptám, kam zmizela z webovek historie oddílu, popis oddílových tradic, znaku atd... škoda, že to tu není, myslím si, že tyto informace patří k oddílu, vždyť některé "věci" platí už 40 let, mějte si fajn :o)

Datum 01.10.2014

Vložil Lilu

Titulek Re: jen dotaz

Odpovědět

Ahoj Mufe, nic nikam nezmizelo, jen se to v rámci přehlednosti stránek přemístilo, vše to najdeš pod kolonkou "O NÁS". :)

Datum 05.05.2014

Vložil Evča

Titulek 40. JW

Odpovědět

Chtěla bych ještě jednou poděkovat všem organizátorům akce 40. narozeniny JW, odvedli skvělou práci. A vám všem ostatním díky za kladné reakce!
I já si myslím, že akce se zdařila a všichni jsme si to užili.
Evča

Datum 14.03.2015

Vložil Banán

Titulek Re: 40. JW

Odpovědět

Náhodou jsem se sem podíval. Díky všem za organizaci této akce. Bylo to super.

Datum 29.04.2014

Vložil Bad

Titulek poděkování

Odpovědět

Připojuji se k Romce, to semínko toho stromečku, u kterého jsem , měl tu čest býti, vyrostlo do košatého stromu, a přeji všem našim následovníkům, aby Vám to vydrželo .

Podrádce zubrů Bad.

Datum 28.04.2014

Vložil Romka

Titulek oddílové narozeniny

Odpovědět

Dík všem organizátorům za zdařilou akci. Byla to bomba. S některými se člověk opravu uviděl po letech... a byla to velmi příjemná shlednání.

Datum 10.03.2014

Vložil Bad

Titulek vodáci

Odpovědět

Korzár, jenž ,utrpěl šrámy v bitvách na Chmelnici na Vranovské přehradě , byl se všemi poctami, vyřazen.Ale Vydra , se kterou jsem absolvoval většinu akcí z Čárlím ,Gustou a Vámi ,. je stále v provozu,, taky slaví 40..

Datum 23.04.2014

Vložil bad

Titulek Re: vodáci

Odpovědět

Kdo má fotky ze Želetavky a dalších táborů , včetně vodáckých , bylo dobré je vzít , naskenovat a dát do archívu./ pod heslem ,bájní starci,,/ :-)

Datum 12.06.2014

Vložil Kondziolka ALex

Titulek Re: vodáci Delfín

Odpovědět

Zdravím, dostávají se ke mě kusé informace o kterých nevím , jestli jsou pravda nebo nějaký informační šum. Teď jsem dostal od matky info ohledně pátku 13/6 a Kopečné, ale opět nevím hlavu patu, pokud někdo kdo o tom něco ví mě napíše na e-mail : k.ale@seznam.cz nebo brnkne na číslo 602 523 232 , budu rád. Heslo : Vltava , Otava, Lužnice