Kniha návštěv

Datum 10.02.2014

Vložil Bad

Titulek ahojte

Odpovědět

pochvala obrovská , všem co po 40 let , udrželi tradici. Koukal jsem na grešlování, netušil jsem ,že ještě funguje Čachnov, který ,jsme začínaly. Těším na zubry, , delfíny, bobry a další z oddílů co pamatují Želetavku a další tábory..

Datum 03.03.2014

Vložil Zoubek

Titulek Re: ahojte

Odpovědět

Ahojky všichni , moc se těším na naše setkání v dubnu. Bade, chci se zeptat, jestli se známe. A jestli ano, tak se na Tebe moc těším. Vždycky jsme si spolu mávali.

Datum 28.02.2012

Vložil Buchťa

Titulek pochvala

Odpovědět

Ahojte všichni, jsem tu po straaašně dlouhé době a chci pochválit vedení za kolonku Články z výletů-super tak jen houšť a větší kapky a klidně by mohly přispět i děti ať máme nějakou odezvu,jak se líbí
Všem přeju hodně sil a krásné jaro

Datum 10.03.2014

Vložil Bad

Titulek Re: pochvala

Odpovědět

Známe, jenom , mě bylo divné , že se hlásíš k tetě Bětě do kuchyně na brigádu , zrovna když se škrabala mrkev.. :-) :-)

Datum 18.08.2010

Vložil M. Vogelová

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ráda bych poděkovala všem vedoucím, instruktorům, kuchařkám, zravotníkovi, prostě všem lidem, kteří opět připravili pro děti tábor plný neuvěřitelných zážitků. Davča byl letos na táboře už po šesté a Deniska po druhé. Přijeli opět nadšení. Velice si vážím Vaší práce. Jste skvělí.

Datum 03.07.2010

Vložil Vašek M.

Titulek Pozdrav všem

Odpovědět

Zdravím všechny,

Vzpomínám si jak jsem jezdil na tábory. Byli tři a stále si je pamatuju: Formika, Království a Ztroskotání (Námořníci). Pokud by mi to vyšlo tak bych se přijel podívat do pusté rybné

Datum 06.04.2010

Vložil Andrea M.

Titulek ahoj všichni,

Odpovědět

toto jsou perfektní stránky ! Už je to docela dlouho, co jsem byla součástí oddílu a teda koukám, kampak se to posunulo :) Snad se mi podaří letos přijet na stavěčku, ráda vás uvidím. Zdravím všechny, kdo si na mě pamatujou a Fickymu přeju pevný nervy ve vedení oddílu :))

Datum 08.07.2010

Vložil Ficky

Titulek Re: ahoj všichni,

Odpovědět

Andry moc děkuji a sem rád,že sme se po dlouhé době zase viděli =oD