Kniha návštěv

Datum 30.07.2021

Vložil Kateřina a Petr

Titulek Tábor 2021

Odpovědět

Již třetím rokem jezdí s Vámi Peťa na tábor. Z fotek a vykládání mám pocit, že chci jet příští rok taky ;) Děkujeme za péči , bohatý program , prostě za vše Kateřina

Datum 13.08.2018

Vložil Evča

Titulek Tábor 2018

Odpovědět

Chtěla bych poděkovat všem vedoucím, instruktorům, zdravotníkům, kuchtíkům....prostě úplně všem, kteří se letos tak skvěle starali o naše ratolesti. Velký dík vám všem:-) Efa

Datum 17.05.2017

Vložil Bad

Titulek Narozeniny Milady

Odpovědět

Bylo mi ctí,a zárověn z pokorou k dílu
Z pokorou a úctou, jsem se účastnil narozenin Milady.Jsem potěšen , že duch našeho mládí a úsilí , má pokračování a je v nejlepší kondici.
Váš starý , ale stále akce schopný :
BAD

Datum 23.03.2017

Vložil Evča

Titulek Jarní prázdniny

Odpovědět

Zdravím vedení i instruktory, děkuji všem za péči a starost, snad i radost z dětí na jarních prázdninách v Jablunkově, myslím, že si všichni užili bezva týden.

Datum 06.02.2017

Vložil Evča

Titulek Ledová Praha

Odpovědět

Moc děkuji všem vedoucím za organizaci a péči o děti na akci "Ledová Praha", myslím, že akce se skvěle vydařila, zážitků byla spousta:-)
Evča

Datum 06.06.2016

Vložil Evča

Titulek Červnový vandr

Odpovědět

Děkuji Hokymu, Lilu a Fickymu za uskutečnění červnového vandru, i přes velmi malou účast dětí se akce vydařila, hoši byli maximálně spokojení a došli plni dojmů. Díky, Evča.

Datum 08.03.2016

Vložil Evča

Titulek Jarní prázdniny 2016

Odpovědět

Ahoj, chtěla bych poděkovat všem vedoucím a instruktorům, kteří se starali o děti na jarních prázdninách, kluci přijeli naprosto nadšení. Takže díky díky ševelí moje rtíky:-)Efča

Datum 07.09.2015

Vložil Romana

Titulek tábor 2015

Odpovědět

Ještě jednou Všem díky za spoustu dnů s velkými zážitky, opět jste dokázali nadchnout, naučit a někdy i rozběhat malé i velké táborníky, tentokrát ve skotských sukních :-)

Datum 26.05.2015

Vložil účastníci

Titulek Brněnské bloudění 2015

Odpovědět

Dne 16.5. jsme měli Brněnské bloudění. Super. Hledali jsme současné názvy měst, teda ulic, a brněnské památky. Opravdu jsme bloudili, stavili se v mekáči, dívali se na hokej za okny Parnas café, hovořili jsme s místními spoluobčany. Nakonec jsme si dali výborného draka s kokosem, po kterém se nám rozšířili zorničky. Jen škoda, že nás bylo tak málo, mohli jste taky ochutnat.
David, Martin, Johanka, Kristýnka a Tom

Datum 12.03.2015

Vložil Evča

Titulek Jarní prázdniny

Odpovědět

Ahoj všichni vedoucí a instruktoři! Ráda bych moc poděkovala za jarní prázdniny, naši kluci se vrátili zcela nadšení a plni dojmů, zážitků, her a legrace.
Evča