Pravidla pro návštěvy tábora 2018

Ahoj rodiče, přátelé, kamarádi,...
 
I letos se na vás obracíme s prosbou o pomoc se stavbou tábora, příp. i jeho bouračkou. 
Stavěčka letos proběhne v termínu: 13. - 15.7.2018, bouračka v rámci posledních dvou dnů tábora: 9. - 10.8.2018
O plánované účasti nás prosím informujte zde: oddiljirihowolkera@gmail.com. Dále máme spuštěnou akci na FB, kde je také možné se přihlásit a popřípadě domluvit s ostatními na příjezdu - spolujízda. Předem děkujeme!
 
Prosíme respektujte pravidla pro návštěvy!! V prvé řadě - návštěvními dny jsou pouze víkendy, max. páteční večer - a návštěva tábora je možná pouze s předchozím souhlasem HVT! (Hókyho). Pokud se chcete podívat, jak nám tábor šlape a třeba dopomoct při bojovkách nebo s dalšími věcmi, moc rádi vás uvidíme!! Na druhou stranu, pokud vnímáte tábor jako nepřetržitou "akci za boudou", doporučujeme zvolit jiný prázdninový program...
Také budeme rádi pokud pejsky a podobné tvory necháte doma či mimo areál tábora. Auto nechávejte dole pod lesem nebo se domluvte na parkování s HVLT. Nejezděte ze strany hájovny přes louku zadem, je to soukromý pozemek a majitel si stežuje na úřadě a nedělá nám to pěknou vizitku.
 
Návštěvy rodičů na táboře nedoporučujeme - ze zkušeností to dětem přináší více zla než užitku. Máte - li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Přípravy tábora jsou v plném proudu, už se moc těšíme!!
 
Přejeme pěkné léto
tým vedoucích oddílu Jiřího Wolkera